Muilas, juodasis alyvuogių, skystas Marius Fabre, 250 ml Padidinti

Muilas buičiai, juodasis alyvuogių skystas Marius Fabre, 250 ml

Nauja prekė

Ekologiškas sprendimas namams ir sodui.

Sudarytas iš augalinių ingredientų. 100 proc. natūralus.

Be dažiklių ir kvapiklių.

Tūbelėje.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

6,60 €

Apie prekę

Juodasis alyvuogių muilas yra puikus pagalbininkas ir namuose, ir sode, ir augintinių priežiūrai.

Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai.

Namuose:

  • muilas giliai valo įvairius paviršius (plyteles, parketą, plastiką, keramiką, laminatą, medį, marmurą, kilimus, odą, tekstilę ir t.t.) ir suteikia jiems spindesį. Muilas lengvai šalina riebalus ir nešvarumus nuo visų virtuvės paviršių (sienų, puodų, keptuvių, ventiliacijos angų), suodžius nuo krosnelių, stiklo ar kepsninių. Gerai išskalbia riebalų dėmes iš audinių (rakšluosčių, staltiesių).

Rekomenduojama naudoti: 2 valgomuosius šaukštus muilo ištirpinkite 5 l vandens.

Sode:

  • muilas naudojamas kaip nekenkiantis aplinkai insekticidas, kuris saugo ir valo augalus (rožių krūmus, vaismedžius, dekoratyvinius augalus) nuo amarų ir kitų kenkėjų.

Rekomenduojama naudoti: 5 arbatinius šaukštus muilo ištirpinkite 5 l šilto vandens. Tirpalu purkškite augalų lapus ryte arba vakare.

Gyvūnams:

  • muilą galima naudoti kaip šampūną naminiams gyvūnams prausti. Muilas prausia švelniai, suteikia kailiui blizgesį, nesukelia alergijos ir saugo nuo parazitų. Rekomenduojama išmuilinti drėgną gyvūno kailį, palaukti 1-2 minutes ir nuskalauti švariu vandeniu. Muilas naudojamas ekologiškuose gyvulininkystės ūkiuose karvių tešmenims prieš melžimą prausti. Rekomenduojama ištirpinti nedidelį muilo kiekį šiltame vandenyje ir šiame tirpale sudrėkinus audinį nuplauti juo tešmenį.

Transporto priemonėms:

  • muilu galima plauti motociklus, valtis, dviračius, poliruoti ir plauti automobilio kėbulą, valyti saloną. Rekomenduojama 2 valgomuosius šaukštus muilo ištirpinti 5 l vandens.

Dailės dirbtuvėje:

  • muilu išplauti šepetėliai tarnaus ilgai ir bus itin minkšti. Muilu lengva išplauti akrilinių dažų dėmes iš audinio. Rekomenduojama išmuilinti dėmę, lengvai ištrinti audinį ir po keleto valandų išskalauti. Pakartokite, jei reikia.
  • kalio hidroksidas (daro muilą skystą, minkštesnį ir lengviau tirpsta vandenyje), alyvuogių aliejus, vanduo.

Priedai

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko: