100% natūrali Atlanto vandenyno druska, KVAPŲ NAMAI, 1 kg

Nauja prekė

Atlanto druska mėgiama dermatologų, neretai naudojama talasoterapijoje (sveikatinimui jūros vandeniu), druskos kambariuose.

Smulkiau

Turime

6,90 €

Apie prekę

Druskos laukus džiovina saulė, energiją teikia vėjas, o žaliavą - jūra. Druskos laukų darbininkai yra ir jūreiviai, ir valstiečiai. Pluša druskos laukuose, tačiau kalba apie vynuoges ir pjūtį. Gal iš čia ir mitinis ryšys tarp druskos, vyno ir duonos...

Druska yra pagaminta tradiciniu būdu, portugalų šeimos ūkyje Atlanto vandenyno pakrantėje. Šeima per metus pagamina viso labo tik 60-80 tonų smulkios ir 800-1000 tonų rupios druskos. Tai labai nedidelis kiekis, užtat druska itin kokybiška.

Ši kokybiška natūrali Atlanto druska mėgiama dermatologų, neretai naudojama talasoterapijoje (sveikatinimui jūros vandeniu), druskos kambariuose.

Kvapų namų druskoje yra 96% natrio chlorido, o likusią dalį sudaro svarbūs mineraliniai junginiai ir mikroelementai: sulfatai, kalcis, magnis, jodas, kalis, geležis.

Naudojimas

  • Voniai -  3-4 valg. šaukštus; pagulėkite vonioje bent 10-15 min.
  • Kojų vonelei -  2-3 valg. šaukštus.
  • Pirčiai -  pakvėpuokite druska prisotintu oru, samstydami sušildytą druską iš vieno dubenėlio į kitą. Po pirties susivyniokite į paklodę, sumirkytą druskos tirpalu.
  • Kiekvieną šių procedūrų galima praturtinti keliais eterinio aliejaus, įlašinto į druską, lašais. 
Sudėtis: vandenyno druska.

Priedai

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko: