Mastikos hidrolatas, KVAPŲ NAMAI, 100 ml Padidinti

Mastikos hidrolatas, KVAPŲ NAMAI, 100 ml

Nauja prekė

Mastikos hidrolatas - vandeninis ekstraktas, gaunamas mastikinės pistacijos (bot. Pistacia lentiscus var. Chia) sakus - mastiką - distiliuojant vandens garais. 

Smulkiau

Turime

9,00 €

Apie prekę

Naudojama kaip odos drėkiklis ir tonikas, ypač tinkama mišriai-riebiai odai (suteikia odai matinį aspektą), brandžiai odai, į spuogus linkusiai odai. Taip pat rekomenduojama naudoti kaip burnos skalavimo skystį.

Grožio ir sveikatos priemonės reputaciją Chijo mastika įgijo dar senovėje - nuo antikos laikų ji yra vertinama dėl unikalaus kvapo ir gydomųjų savybių. I m.e. a. Dioskoridas, medicininės botanikos pradininkas, savo garsiajame veikale „De Materia Medica“ taip rašė apie mastiką: „...pašalina nuo veido dėmes(spuogus) bei suteikia odai sveiką spalvą. Geriausia mastika yra iš Chijo salos.“ Vėlyvaisiais antikos laikais Chijo mastika buvo laikoma panacėja ir žinomi to meto gydytojai savo raštuose dažnai minėdavo jos gydomąsias savybes, ypač nuo pilvo negalavimų ir burnos ertmės problemų. Šiandien mastika itin populiari Viduržemio jūros ir Artimųjų rytų regione kaip burnos higienos priemonė - sakai kramtomi kaip natūrali higieninė kramtomoji "guma", padedanti palaikyti sveiką burnos ertmę, sauganti nuo burnos gleivinės, dantenų ir dantų problemų.

 • pH < 3,5
 • Brandžiai odai
 • Riebiai /Mišriai odai
 • Spuoguotai odai.

Natūrali veido priežiūra neįsivaizduojama be hidrolatų. Jie purškiami ant odos kaip ramintojai, tonikai ar drėkikliai. 

 • Pasižymi antimikrobinėmis, antioksidacinėmis, priešuždegiminėmis sąvybėmis.
 • Nuima odos blizgesį, suteikia matinį aspektą.
 • Kaip burnos skalavimo skystis – pasižymi maloniu neįkyriu skoniu, dezodoruoja, gaivina burnos kvapą; galima praturtinti keliais procentais mastikos, miros ar mėtinių eukaliptų eterinių aliejų.
 • Kaip riebios, mišrios, porėtos odos drėkiklis ir tonikas: ryte nupurkšti švarią odą ir leisti nudžiūti; jei jaučiate tempimą, šlapią veidą patepkite keliais lašais aliejaus ar kt. priemone skirta riebiai odai.
 • Kaip riebios, mišrios, porėtos odos prausiklis: vakare gausiai nupurkškite veidą mastikos hidrolatu ir nuvalykite šlapiu vatos tamponu; kartokite procedūrą, kol ant tampono nesimatys nešvarumų. Jei naudojate dekoratyvinę kosmetiką, vakare veidą prauskite gasulo moliu ar gasulo pasta; po to nuplaukite vandeniu, nusausinkite ir sodriai papurkškite hidrolatu; leiskite nudžiūti.
 • Kaip vystančios odos tonikas - užtikrina įvairiapusę odos priežiūrą ir apsaugą nuo priešlaikinio senėjimo; reguliariai naudojant gali padidinti odos elastingumą.
 • Kaip plaukų skalavimo priemonė nuo pleiskanų. Galima skiesti šampūnus, purkšti plaukus po plovimo grynu ar atskiestu.
Sudedamosios dalys:

PISTACIA LENTISCUS GUM WATER; Linalool - natūraliai eteriniame aliejuje esantis junginys

Pagrindiniai junginiai aromatinėje dalyje - verbenonas, α-terpineolis, linalolis and trans-pinocarveolis

Priedai