Purškiamas magnio aliejus Zechstein Inside®, 100 ml Padidinti

Purškiamas magnio aliejus Zechstein Inside®, 100 ml

Nauja prekė

Purškiamas magnio aliejus MAGNIS Zechstein Inside® 31% – aukščiausios kokybės, itin greito įsisavinimo ir 100% natūralus magnio šaltinis!
Originalus, supertyras, beskonis, bekvapis, be alergenų, koncentruotas.

Smulkiau

Turime

11,00 €

Apie prekę

Kas yra magnio aliejus?

Purškiamas magnio aliejus MAGNIS Zechstein Inside® yra vis labiau populiarėjantis produktas Lietuvoje, turintis neįtikėtiną naudą organizmui bei odai.

Ypač greito įsisavinimo transderminis (pasisavina per odą) magnis.

Išgautas iš senovinės Zechsteino jūros Europoje, iš ~1600 metrų gylio, todėl yra 100% grynas ir natūralus produktas.
Padeda atstatyti sutrikusius magnio kiekius organizme greitai ir be šalutinio poveikio, kurį gali sukelti geriami magnio papildai (pvz., viduriavimas).

Toks purškiamas magnis yra naudojamas per odą (tepamas ant kūno) – patenka tiesiai į kraujotaką, susigeria ypač greitai ir turi begalę kitų naudingų savybių.

Klinikinių tyrimų metų, Cardiffo universiteto mokslininkai nustatė, jog magnis yra ypač lengvai absorbuojamas per odą, taip ląstelės greičiau aprūpinamos magniu, kadangi aplenkia virškinamąjį traktą ir keliauja tiesiai į ląsteles/kraujotaką nesukeldamas jokio pašalinio poveikio ar tipiškai su milteliniais (geriamais) magnio papildais siejamu vidurių laisvumu ir kt. pašaliniais efektais.

Iš tiesų, tai nėra „aliejus“ – tai tiesiog vandenyje ištirpęs natūralus grynas magnis (magnio druska), tačiau dėl didelės koncentracijos (31%) natūralaus magnio šis tirpalas įgauna aliejaus konsistenciją ir visame Pasaulyje šį produktą priimta vadinti „magnio aliejumi“ (anglų k. magnesium oil). Kiti produkto sinonimai yra zechstein magnio aliejus, purškiamas magnis, magnio druskos tirpalas, magnio chlorido tirpalas, zechstein inside ir t. t.

Ar žinojote, kad daugumoje Europos šalių, tarp jų ir Lietuvos, gyventojai suvartoja mažiau magnio, negu rekomenduoja Pasaulio sveikatos organizacija? Kaip teigia JAV sveikatingumo asociacija – net 57% šalies gyventojų (t.y. kas antras) gauna mažiau magnio su maistu, nei rekomenduojama.

Magnis yra tiek pat svarbus kaip deguonis ir vanduo – jis prisideda prie 300 esminių biocheminių organizmo reakcijų. Dėl magnio trūkumo pastebimi pokyčiai bendroje organizmo būklėje, ypač širdies ir kraujotakos sistemoje, nerviniuose mazguose ir audiniuose.

Magnis padeda lengvesnei kalcio absorbcijai, raumenų veiklai, taip pat stabilizuoja cukraus kiekius kraujyje, svarbus širdies ir kraujotakos sistemai, hormonų veiklos reguliavime, emocinio ir fizinio streso reguliavime, nuotaikų kaitai.

Jei dažnai jaučiate troškulį, tai yra vienas pirmųjų signalų, nurodančių, jog organizme yra per mažas magnio kiekis. Jei dažnai jaučiate troškulį, tai nereiškia, jog organizmas dehidratuoja – dažnai jums trūksta magnio.

Magnio aliejus puikiai tiks sumažinti raumenų skausmus, pagerinti miegą, sumažinti menstruacinius sindromus, galvos skausmą ir net migrenas.

Magnis veikia kaip svarbi medžiaga hormonų reguliavime, gali padėti sumažinti nerimą.

Informacija apie alergenus: Be alergenų.

Kita informacija: Be dažiklių. Be konservantų. Bespalvis. Bekvapis.

Sudėtis: Magnio chloridas (31%), vanduo. Ir nieko daugiau!

Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Galiojimo laikas: 36 mėn. nuo pagaminimo datos.

Kilmės šalis: EU

Kaip vartoti magnio aliejų?

Pirmą savaitę naudokite 3-6 papurškimus į dieną palaipsniui didindami papurškimų skaičių iki 10-20 per dieną. Rekomenduojama naudoti nedaugiau kaip 20 įpurškimų, kad gauti rekomenduojamą magnio paros normą. Optimaliausia magnio aliejų naudoti ryte ar/ir vakare po dušo, įmasažuojant į odą (pilvą, rankas, kojas, pėdas, šlaunis, nugarą, krūtinę), kol odos poros atsidariusios – kad maksimaliai padidinti pasisavinimą.

Svarbiausia atsakingai pasirinkti vietą, ant kurios norite tepti ar purkšti magnio aliejų. Pirmą kartą naudojant produktą gali būti jaučiamas dilgčiojimas, kuris pradingsta ilgiau panaudojus produktą. Kiekvieną kartą naudojant magnio aliejų vis ant kitos kūno vietos – dilgčiojimas ir lengvas deginimo jausmas nebūna toks stiprus. Taip pat jis ne toks stiprus ir tepant ant nelabai jautrių kūno vietų, tokių kaip rankos, klubai ir pilvas. Dilgčiojimas – tai natūralus jausmas parodantis, jog Jūsų oda yra išsausėjusi/suskeldėjusi arba Jūsų organizme trūksta magnio. Jausmas greitai praeina ir vėliau visai išnyksta. Daugiau riebalinio audinio turinčiose vietose dilgčiojimas jausis silpniau ar visai nesijaus.

Papurškite magnio aliejaus ant delno ir įtrinkite į švarią odą, gerai įmasažuokite ir leiskite susigerti. Tokiu būdu magnis yra geriau įsisavinamas. Nors magnio aliejaus perdozuoti ir neįmanoma, tačiau nereikėtų jo švaistyti veltui. Kai aliejus nebesigeria į odą tuomet reikia sustoti.

Po 5-15 minučių, jeigu reikia – galite nuvalyti perteklių. Kai kurie žmonės mėgsta aliejaus perteklių nusišluostyti ir pasitepti drėkinamuoju kremu, kai tuo tarpu kiti aliejumi pasitepa prieš einant į dušą ir tuomet jį nusiplauna.

Taip pat, magnio aliejų galite panaudoti ant drėgnų plaukų lengvoms garbanoms gauti – aliejus suteiks purumo, tinka visiems plaukų tipams. Efektas bus panašus, kaip išsimaudžius jūroje.

Naudokite magnio aliejų masažams, taip pat po sportinių traumų, kadangi aliejus paskatins raumenų regeneraciją, padės sumažinti traukimą.

Svarbu netepti magnio aliejaus ant ką tik nuskustos odos, taip pat venkite suskeldėjusios ir ypač sausos odos ar žaizdelių. Kadangi tai yra aukštos koncentracijos tirpalas – patekęs ant žaizdos – sukels dilgčiojimo efektą. Atsitiktinai užtepus ant pažeistos odos – naudokite vandenį ir nuplaukite perteklių.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Ar galima naudoti magnio aliejų per burną?

Šis purškiamas (transderminis) MAGNIS skirtas tik išoriniam naudojimui, tepamas ir pasisavinamas per odą.

Ar įmanoma padauginti magnio?

Išoriniu būdu naudojamo magnio padauginti neįmanoma, tačiau viršyti rekomenduojamos paros normos – iki 20 papurškimų nerekomenduojama.

Kodėl pasitepus magnio aliejumi jaučiamas dilgčiojimas?

Dilgčiojimą jausite visada, kai organizme yra didelis magnio trūkumas. Dilgčiojimas atsiranda todėl, kad magnio molekulės yra didelės ir patenka per odos poras. Svarbu prisiminti, kad tai nėra alerginė reakcija magniui ar magnio aliejui, tai yra visiškai įprastas pojūtis. Taip pat magnio aliejus dilgčioja smarkiau ant sausos ir suskeldėjusios odos. Kuo daugiau jūsų organizme bus magnio, tuo dilgčiojimas bus silpnesnis. Naudokite magnio aliejų nuo 2-20 įpurškimų per dieną. Galite naudoti ir tik ant konkrečios odos vietos (blauzdų, rankų). Įmasažuokite. Naudokite po dušo, ant drėgnos odos, kuomet poros yra atsivėrusios. Svarbu naudoti magnio aliejų tada, kai jaučiate jo poreikį. Galite naudoti ir ant visos odos, tačiau, kuomet magnio kiekis organizme bus didesnis, prieš tai buvusios jautrios magnio aliejui vietos nebebus tokios jautrios.

Ar galiu naudoti magnio aliejų nėštumo metu?

Taip, magnio aliejus yra tinkamas naudoti nėštumo metu, kadangi tiek mamai, tiek kūdikiui optimalus magnio kiekis yra ypač svarbus. Pirmą savaitę naudoti 3-6 papurškimus. Vėliau palaipsniui galima didinti iki rekomenduojamos normos, 10-20 papurškimų į dieną.

Ar galiu vartoti magnio aliejų su vaistais?

Produktas neturi jokių žinomų neigiamų sąveikų su jokiais gydomaisiais preparatais ar vaistais.

Ar galima magnio aliejų vartoti vaikams?

Vaikams galima naudoti pasitarus su savo gydytoju ar vaistininku. Tačiau yra žinoma, jog tai yra natūralus produktas, be žinomų alergenų, todėl tipiškai rekomenduojama pirmiausia išbandyti produktą (1-2 papurškimus užtepti ant odos) ir nepastebėjus jokių pašalinių efektų, naudoti po 3-5 papurškimus į dieną atsižvelgiant į bendras naudojimo rekomendacijas, derinant su subalansuota ir pilnaverte mityba.

 

 

Priedai

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko: