Anakardžių riešutų pasta, 180 g Padidinti

Anakardžių riešutų pasta, GAMTOS BUČINYS, 180 g

Nauja prekė

Išbandykite anakardžių riešutų pastą vietoje pieno į kavą, padažams ir užtepėlėms gaminti.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

8,00 €

Apie prekę

Anakardžių riešutų sviestas gaminamas iš natūralių, švelnaus skonio iš Brazilijos kilusių riešutų, nenaudojant jokių priedų ir neapdorojant termiškai.

Akmeninėmis girnomis lėtai rankiniu būdu malami riešutai išsaugo visas maistines savybes, o iš mineralinių uolienų pagamintos girnos juos prisodrina mineralais, aktyvizuoja natūraliai riešutuose esančius mikroelementus ir kitas medžiagas. Taip pagamintas sviestas unikalus švelnia, ypač vientisa konsistencija – tokią geriausiai įsisavina žmogaus organizmas. 

Anakardžių riešutai naudingi kraujo apytakai, nervų sistemos ir širdies sveikatai palaikyti. Šiuose riešutuose gausu geležies, mononesočiųjų “sveikųjų” riebiųjų rūgščių ir ypač daug antioksidantų.
Magnis, cinkas, varis, manganas, fosforas ir kiti mineralai padeda įveikti emocinę ir fizinę įtampą, gerina nuotaiką. Šiuose riešutuose esantis selenas ir kitos medžiagos itin reikalingi moterims. 

Anakardžiai tradiciškai naudojami Rytų patiekaluose, desertuose, yra populiarus vegetarinės, veganinės mitybos baltymų šaltinis. Išbandykite anakardžio riešutų pastą vietoje pieno į kavą, padažams ir užtepėlėms gaminti.

Sudėtis: 100% anakardžių riešutai.

Ekologiška. Tinkama vegetarams, veganams, žaliavalgiams.

 

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko: