Kanapių branduolių pasta, 200 g Padidinti

Kanapių branduolių pasta, GAMTOS BUČINYS, 200 g

Nauja prekė

Švelni ir nealergizuojanti kanapių branduolių pasta – ypač vertingas priedas vaikų, jautrią virškinimo sistemą turinčių žmonių, diabetikų mityboje.

Smulkiau

Turime

8,00 €

Apie prekę

Kanapių branduolių sviestas gaminamas naudojant lukštentas Lietuvoje ekologiškai užaugintų kanapių sėklas. Kadaise būtent Lietuvoje užaugintos kanapės buvo laikomos vertingiausiomis pasaulyje. Dirbdami tiesiogiai su vietos augintojais, žinome, kad gauname aukščiausios kokybės žaliavą ir turime galimybę prisidėti prie tūkstantmetės lietuvių ūkininkystės šakos gaivinimo.

Kanapių sėklose apstu tirpių ir netirpių skaidulų, kurios gerina virškinimo procesus, suteikia sotumo jausmą ir iš organizmo valo toksinus. Netirpios skaidulos valo žarnyno sieneles ir gerina persistaltiką, o tirpios skatina gerųjų žarnyno bakterijų dauginimąsi ir lėtina cukraus įsisavinimą. Būtent pastarųjų, tirpių skaidulų, daugiausia kanapių branduolių svieste.

Lėtai rankiniu būdu malant sėklas akmeninėmis girnomis, išsaugomos visos jų maistinės savybės, o iš mineralinių uolienų pagamintos girnos jas prisodrina mineralais, aktyvuoja natūraliai sėklose esančias maistingąsias medžiagas. Taip pagamintas kanapių sėklų sviestas yra unikalios, vientisos konsistencijos, kurią ypač gerai įsisavina žmogaus organizmas.

Kanapių branduolių pasta suteikia energijos, raminančiai veikia tiek mintis, tiek ir pilvą. Ši švelni ir nealergizuojanti augalinė pasta – ypač vertingas priedas vaikų, jautrią virškinimo sistemą turinčių žmonių, diabetikų mityboje. Nuostabi užtepėlė, tinka padažams ir net desertams gaminti, suteikia pikantišką prieskonį šviežiems vaisiams.

Sudėtis: 100% ekologiškos lukštentos lietuviškų kanapių sėklos.

Ekologiška. Be glitimo. Be alergenų. Tinkama vegetarams, veganams, žaliavalgiams. 

 

Priedai

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko: