Linų sėmenų pasta, 250 g Padidinti

Linų sėmenų pasta, GAMTOS BUČINYS, 250 g

Nauja prekė

Linų sėmenų sviesto ragaukite ant sumuštinio, naudokite padažams gaminti, dėkite į žaliuosius kokteilius ir glotnučius.

Smulkiau

Turime

5,00 €

Apie prekę

Linų sėmenų pasta gaminama tik iš švariose Lietuvos žemėse ekologiškai užaugintų linų. Mūsų klimatas ir dirvožemis šiam nepaprastai naudingam augalui itin tinkami ir kadaise Lietuvoje linai būdavo auginami tūkstančiais hektarų. Dirbdami ir bendraudami tiesiogiai su ūkininkais, ne tik galime stebėti visą auginimo procesą ir įsitikinti, kad žaliava yra aukščiausios kokybės, bet ir prisidedame prie šalyje ženkliai susitraukusios lininkinkystės pramonės skatinimo ir nacionalinio paveldo išlaikymo.

Lėtai rankiniu būdu malant linų sėmenis akmeninėmis girnomis, išsaugomos visos jų maistinės savybės, o iš mineralinių uolienų pagamintos girnos prisodrina sėklas mineralais, aktyvuoja natūraliai jose esančias maistingąsias medžiagas. Taip pagamintas linų sėmenų sviestas unikalus švelnia, išskirtinai vientisa konsistencija – tokią geriausiai įsisavina žmogaus organizmas. 

Apie linų sėmenų naudą sveikatai žinojo dar mūsų protėviai. Jie linus, kurių baltymuose yra beveik visos žmogaus organizmui reikiamos aminorūgštys, vartodavę stygstant mėsos. Linai – vienas geriausių augalinių omega-3 riebiosios rūgšties šaltinių. Šalia daugybės kitų naudingųjų medžiagų, juose gausu vitamino B1, vario, magnio ir fosforo, daugiau kaip 90 proc. jų natūralios sudėties sudaro ląsteliena.

Geriausiai linų sėmenų savybės ir maistinės medžiagos atsiskleidžia ir įsisavina juos sumalus. Akmeninėmis girnomis sumalta linų sėmenų pasta tradiciškai naudojama Šiaurės Kaukazo kalnuose gyvenančių vietinių organizmui stiprinti ir jėgoms atstatyti.

Per parą rekomenduojama suvalgyti apie 25g linų sėmenų ar jų sviesto. Gamtos bučinio linų sėmenų sviesto ragaukite ant sumuštinio, naudokite padažams gaminti, dėkite į žaliuosius kokteilius ir glotnučius.

Sudėtis: 100% lietuviški linų sėmenys.

Ekologiška. Be glitimo. Tinkama vegetarams, veganams, žaliavalgiams.

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko: