Molis „Heilerde mikrofein“, ADOLF JUSTS LUVOS, 40 kaps. Padidinti

Molis „Heilerde mikrofein“, ADOLF JUSTS LUVOS, 40 kaps.

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

11,80 €

Apie prekę

„Luvos® Heilerde mikrofein“ geriamo molio kapsulės vidiniam vartojimui.
Suriša cholesterolį, riebalus ir kenksmingas medžiagas, gautas su maistu. Skatina žarnyno valymą ir kenksmingų medžiagų šalinimą. Palengvina skrandžio ir žarnyno negalavimus, susijusius su vidurių pūtimu, spaudimu ir sunkumo jausmu skrandyje.
Taip pat vartojama padidėjus skrandžio rūgštingumui.

Tinka veganams.
Luvos® molis (dar vadinamas liosu ar gydomąja žeme) jau daugiau kaip 100 metų įvairiapusiškai naudojamas liaudies medicinoje. 
Vokietijoje pagamintas produktas.

Sudedamosios dalys: 1 kapsulėje yra 900 mg natūralaus lioso molio. Kitos sudedamosios dalys (kapsulės): augalinė celiuliozė, augalinis magnio stearatas.

Dozavimas ir naudojimas:
Norint surišti cholesterolį, riebalus ir kenksmingas medžiagas, gautas su maistu, gerti po 3 kapsules kiekvieno sotaus valgio metu.
Norint skatinti žarnyno valymą ir kenksmingų medžiagų šalinimą bei palengvinti žarnyno negalavimus, taip pat padidėjus skrandžio rūgštingumui gerti du kartus per dieną po 3 kapsules. Esant stipresniems negalavimams, tokį patį kiekį išgerti trečią kartą. Kapsules gerkite iš ryto tuščiu skrandžiu ir vakare prieš einant miegoti, jei geriate trečią kartą - iki valgio likus 0,5 val. arba 0,5 val. po valgio.
Kapsules gerti nekramtytas, užsigeriant nedideliu kiekiu vandens.
Sąveika su kitais vaistais: geriamojo molio kapsules reikia gerti valandą – dvi prieš arba po kitų vaistų vartojimo.
Kontraindikacijos: geriamojo molio kapsulių negalima naudoti, jei anksčiau jautriai reagavote į lioso preparatus. Geriamojo molio kapsulių negalima vartoti esant rimtiems inkstų funkcijos sutrikimams. Iki šiol nebuvo pastebėta jokių rizikos požymių naudojant nėštumo, žindymo metu ir  vaikams iki 12 metų.
Atsargumo priemonės ir įspėjimai: užsitęsus skrandžio ir žarnyno negalavimams, norint išvengti rimtų susirgimų, reikėtų kreiptis į gydytoją.
Netinkamas naudojimas ir perdozavimas: paprastai nereikalingos jokios skubios priemonės, tačiau informuokite savo gydytoją.
Medicininius produktus laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Priedai