Molis „Heilerde imutox“, geriamas, milteliai, ADOLF JUSTS LUVOS, 380 g Padidinti

Molis „Heilerde imutox“, geriamas, milteliai, ADOLF JUSTS LUVOS, 380 g

Nauja prekė

Turime

15,71 €

Apie prekę

Geriamas Luvos molis „Heilerde imutox“ vidiniam vartojimui.
Paskirtis: pagalbinė priemonė valant organizmą; kaip mineralinis katalizatorius iš maisto pašalina laisvuosius radikalus; neįsisavinant maisto produktų, kai yra histamino netoleravimas.

Tinka veganams.

Luvos® molis (dar vadinamas liosu ar gydomąja žeme) jau daugiau kaip 100 metų įvairiapusiškai naudojamas liaudies medicinoje.

Vokietijoje pagamintas produktas.

Sudedamosios dalys: natūralus molis.

Kontraindikacijos: negalima vartoti, jei anksčiau jautriai reagavote į lioso preparatus, bei esant rimtiems inkstų funkcijos sutrikimams. Iki šiol nebuvo jokių rizikos požymių naudojant nėštumo, žindymo metu ir vaikams iki 12 metų. Pasikonsultuokite su savo gydytoju ar vaistininku.

Dozavimas ir naudojimas: suaugusieji ir vyresni kaip 12 metų paaugliai „Luvos® Heilerde imutox“ turi gerti po 1-2 matavimo šaukštelius kiekvieno pagrindinio valgio metu. Milteliai išmaišomi pusėje stiklinės vandens, mineralinio vandens arba arbatos ir išgeriami mažais gurgšneliais. Vartoti reikėtų reguliariai. Po trijų savaičių rekomenduojama padaryti keleto dienų pertrauką. Tada galima vartoti toliau. Esant normaliai inkstų funkcijai nėra jokio pavojaus dėl ilgalaikio gydymosi šiuo preparatu. Vartojant ilgesnį laiką, prie preparato nepriprantama ir jo poveikis nesumažėja.

Atsargumo priemonės ir įspėjimai: svarbu, kad negalavimų priežastimis nebūtų kitos ligos.

Sąveika su kitais vaistais: reikia gerti vieną – dvi valandas prieš arba po kitų vaistų vartojimo.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas: nereikalingos jokios specialios atsargumo priemonės.

Netinkamas naudojimas ir perdozavimas: paprastai nereikalingos jokios terapinės priemonės, tačiau informuokite savo gydytoją.

Šalutinis poveikis: iki šiol nepastebėta jokio šalutinio poveikio.

Medicininius produktus laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Laikyti sausoje vietoje, saugoti nuo išorinių kvapų!
Priedai