Stevijos tabletės, 200 vnt. Padidinti

Stevijos tabletės, 200 vnt.

Nauja prekė

Stevijos tabletės pagamintos natūralaus saldiklio stevijos pagrindu.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

2,80 €

Charakteristikos

Kilmės šalisNyderlandai

Apie prekę

Stevijos tabletės pagamintos natūralaus saldiklio stevijos pagrindu. Priešingai nei cheminiai saldikliai kaip aspartamas, stevijos tabletės yra 100 proc. natūralios, jų saldumas tokio pat skonio kaip įprastinio cukraus.

Sudėtinės dalys: steviolio glikozidai, eritritolis, natrio bikarbonatas, vyno rūgštis, leucinas, magnio stearatas.

Maistingumas 100 g: energinė vertė 0,0055 / 0,0013 kJ /kcal, baltymai 0,03 mg , riebalai 0,018 mg. 

Vartojimas: stevijos tabletės gerai tirpsta tiek šaltuose, tiek karštuose gėrimuose. Jos ištirpsta greitai ir suteikia gėrimams, kaip kava ir arbata, tokį patį saldų skonį kaip ir įprastinis cukrus.

Sudėtinių dalių aprašas:

Steviolio glikozidai. Stevija auginama Pietų Amerikos ir Azijos plantacijose. Paragvajus ir Kinija yra pagrindiniai gamintojai. Po derliaus nuėmimo stevija džiovinama, iš augalo išgaunamas koncentruotas saldiklis. Šie balti saldūs milteliai yra nuo 300 iki 400 kartų saldesni nei cukrus.

Eritritolis  yra natūralus cukraus alkoholis (poliolis), išgaunamas iš augalų cukrų. Jo yra, be kita ko, vaisiuose ir fermentuotame maiste. Cukrūs yra maišomi su vandeniu, fermentuojami ir kristalizuojami. Išvalytame eritritolyje nebelieka vaisių cukrų arba mielių.

Natrio bikarbonatas ir vyno rūgštis yra natūralūs priedai, kurie padeda stevijos tabletėms lengvai ištirpti skysčiuose ir prailgina jų galiojimą.
Leucinas yra natūraliai randama amino rūgštis, svarbi raumenų audinio augimui ir atsistatymui. Leucinas taip pat padeda gyti žaizdoms ir lūžusiems kaulams. Leucinas yra vienintelė amino rūgštis, kuri kūne nepavirsta gliukoze.

Magnio stearatas yra natūralus priedas, kuris gaminimo metu sujungia visus Saldiklių ingredientus (emulsiklis).

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko: