Miško mėlynių pasta, ekologiška, 500 g, LiQberry

Nauja prekė

100 proc. uogų

BE konservantų

BE saldiklių

SKANU SU:

pyragu

kokteiliu

mėsa

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

9,70 €

Apie prekę

100 % homogenizuotos ekologiškos pasterizuotos miško MĖLYNĖS. Sudėtyje nėra konservantų, cukraus, vandens. Pagaminta pasitelkus naujovišką technologiją, kurios pagalba susmulkinamas ne tik uogų minkštimas, bet ir sėklytės bei odelės.
Naudojant šviežias mėlynes naudingos medžiagos iš sėklyčių ir odelių (antioksidantai, Omega 3-6-9, chlorogeno rūgštis ir t.t) nepasisavinamos. Pasitelkus naujovišką HTD technologiją tai tapo pasiekiama ir uogų pasta LiQberry tapo naudingesnė nei šviežia uoga.
Vartojimas: Vaikams virš 3 metų amžiaus gamintojas rekomenduoja gerti po 1 arbatinį šaukštelį (5 ml) per dieną. Suaugusiesiems – 2 valgomuosius šaukštus (50 ml) 2–3 kartus per dieną valgant arba po valgio. Rekomenduojama vartoti ne trumpiau, kaip 2.5–3 mėnesius. Prieš vartojimą suplakti. Nerekomenduojama vartoti žmonėms alergiškiems mėlynėms.
Laikyti gamintojo pakuotėje, nuo 0 ° C iki + 25 ° C laipsnių temperatūroje, santykis oro drėgnumas ne didesnis nei 75%. Atidarius laikyti šaldytuve (4±2)°С ir suvartoti per mėnesį.

Galiojimo terminas: 12 mėnesių.

Priedai

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko: