Spirulina Tiens, 100 kap. Padidinti

Spirulina Tiens, 100 kap.

Nauja prekė

MAISTO PAPILDAI

Spirulinoje gausu svarbiausių kūno statybinių medžiagų: vitaminų, mineralų, baltymų, praturtinančių mūsų mitybą.

Smulkiau

Turime

29,90 €

Apie prekę

MAISTO PAPILDAI

Spirulinoje gausu svarbiausių kūno statybinių medžiagų: vitaminų, mineralų, baltymų, praturtinančių mūsų mitybą. Kadangi spirulina labai gerai įsiskverbia į žmogaus audinius, ji  naudojama ir kosmetikoje.
Preparato sudėtyje yra vienos iš melsvadumblio spirulinos rūšių – Arthrospira platensis – džiovintų ląstelių. Iki 55–70 procentų spirulinos sudaro lengvai virškinami baltymai (įskaitant visas egzogenines amino rūgštis, kurių pats organizmas negali susintetinti, todėl jos turi būti gaunamos su maistu). Be to, spirulinos sudėtyje yra daug polisacharidų (gliukozamino ir glikogeno), lengvai įsisavinamų makroelementų ir mikroelementų (geležies, fosforo, kalio, kalcio, cinko, seleno, chromo, vario), vitaminų (B grupės, taip pat C, D ir E), nesočiųjų riebalų rūgščių (gama linoleno rūgšties (GLA)), pigmentų (tarp jų  – karotenoidų, chlorofilo, ksantofilų ir fikocianino).

Spirulinos ląstelės sienelėje nėra celiuliozės, todėl nuo 85 % iki 95 % jos sudėties yra lengvai įsisavinama – daug efektyviau nei gyvūnų ar augalų baltymai.

Priedai

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko: