SKAIDULINIŲ MEDŽIAGŲ MIŠINYS, 500 g Padidinti

SKAIDULINIŲ MEDŽIAGŲ MIŠINYS, 500 g

Nauja prekė

Turime

11,50 €

Apie prekę

100% natūrali  formulė,  specialiai sudaryta įtakoti visų pagrindinių mechanizmų, atsakingų už svorio kontrolę: apetito mažinimas, medžiagų apykaitos reguliavimas, žarnyno valymas  ir riebalų deginimas.

Figavaisė opuntija, arba nopalis, turi augalinių klijų tipo vandenyje tirpios ląstelienos. Ši ląsteliena itin gerai tinka riebalų surišimui organizme, toksinų sugėrimui, taip pat veikia priešuždegimiškai ir aktyviai reguliuoja organizmo imuninę sistemą.

Sėlenos padeda turintiems aukštą cholesterolį, kenčiantiems nuo antsvorio, taip pat ir sergantiems cukriniu diabetu. Jose yra gausu A, B ir E vitaminų, jos sureguliuoja natūralius organizmo procesus.

Gysločio luobelės: jos praeina kaip šluota mūsų žarnynu ir slinkdamos žemyn gali absorbuoti ir pašalinti toksinus, tokiu būdu išvalydamos mūsų virškinamąjį traktą, reguliuodamos tuštinimąsi, apsaugodamos nuo vidurių užkietėjimo.

Spirulina turi: 60-70% baltymų, beta karoteno, GLA (gama linoleno rūgštis, pažįstama iš nakvišų ir agurklių aliejų), sulfolipidų, glikolipidų, polisacharidų, geležies, magnio, kalcio, vitamino B12. Įvairūs moksliniai tyrimai nurodo teigiamą spirulinos poveikį.

Tai yra švelni ir natūrali priemonė naudojama norint:

* apsisaugoti nuo vidurių užkietėjimo ar diarėjos

* išvalyti virškinamąjį traktą ir sureguliuoti tuštinimąsi

* pašalinti toksinus iš organizmo

* sumažinti cholesterolio kiekį

* reguliuoti viršsvorį ir nutukimą

* nugalėti alkio jausmą

Rezultatas bus matomas jau pirmą savaitę, bet galite vartoti šį mišinį neribotą laiką.

Vaikams nuo 1 metų galima 1 šaukštelis kartą per parą. 

Priedai

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko: