Chlorophyll Forte - chlorofilas, 90 kapsulių Padidinti

Chlorophyll Forte - chlorofilas SANTEGRA, 90 kapsulių

Nauja prekė

MAISTO PAPILDAS

Chlorofilas – žalios spalvos augalinis pigmentas, kuris lapus nudažo žaliai. Jis kaupia augaluose saulės energiją ir dalyvauja fotosintezėje. Jis augalams reikalingas taip pat, kaip žmogui kraujas. Cheminiu požiūriu chlorofilas labai panašus į hemoglobiną.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

21,50 €

Apie prekę

MAISTO PAPILDAS

Žodis „chlorofilas“ kilęs iš graikiško žodžio chlorós – žalias ir phyllon – lapas. Senovės graikai manė, kad chlorofilas yra vertingiausias natūralus produktas, ypač naudingas žmogaus sveikatai. Chlorofilas – žalios spalvos augalinis pigmentas, kuris lapus nudažo žaliai. Jis kaupia augaluose saulės energiją ir dalyvauja fotosintezėje. Jis augalams reikalingas taip pat, kaip žmogui kraujas. Cheminiu požiūriu chlorofilas labai panašus į hemoglobiną.

Kompanijos Santegra ® produktoChlorophyll GP pranašumas tas, kad jis turi garantuotą chlorofilo kiekį kiekvienoje kapsulėje, kas sąlygoja jo efektyvumą.

Vartojimas: po 1 kapsulę 1 kartą per dieną. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartoti, jei yra pažeista pakuotė.

Sudėtis:

Chlorofilas (natrio vario chlorofilinas) - 50 mg, augalinis aliejus, glajinė medžiaga - bičių vaškas (E 901), emulsiklis - lecitinas (E 322), kapsulės apvalkalą sudaro - želatina.

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko: